Noc splnených prianí 3

/ 19.05.2011

19. mája sa uskutočnila už tretia charitatívna módna prehliadka, na ktorej sa podaril splniť sen jednému milému dievčatku. Sandra Hudíková sa narodila s vážnou poruchou srdca a v piatich rokoch jej diagnostikovali detskú mozgovú obrnu. Preto musí chodiť často na lekárske kontroly do kardiocentra v Nových Zámkoch alebo do Bratislavy. Šesťčlenná rodina Hudíkovcov si veľmi želala auto, ktoré by im veľmi pomohlo, keďže na tieto vyšetrenia chodili taxíkom alebo sanitkou. Nadácia Amicitia spolu s partnermi a so známymi osobnosťami slovenského šoubiznisu im pomohla toto prianie splniť.

 

Denisa Mendrejová,Lenka Šošová , Romana Škamlová , Róža Hurajová Miška Ňurcíková, Dagmar Kolesárová a  ďalšie nám okrem iných predviedli novú letnú a svadobnú kolekciu jar/leto 2011 od módnej návrhárky Janky Pištejovej. Kolekcia Janky Pištejovej bola doplnená šperkami od slovenskéj šperkárky PETRI TOTH.

 

Medzi hostami na podujatí boli Juraj Lelkeš, Dušan Galis, Tomi Popovič, Barbora Rákovska, Erika Judíniová, p.Jarmila Miklošová (manž.min. financií), Vendula Svobodová  a ďalší.

 

Príjemným večerom nás sprevádzala Zlatica Puškárová a hosťami boli vždy energická Sisa Lelkes Sklovská a charizmatický spevák Lazzaro. Svoj spev okorenili tancom v štýle latino.

Symbolický kľúč od nového auta prišli odovzdať malej Sandruške Erika Barkolová a Vladimír Bradáč z nadácie Amicitia a šéfredaktorka Slovenky Mária Miková.

 

Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli naplniť ďalší vysnívaný sen.

Reportáž TV JOJ - Promi Noviny