Noc splnených prianí 4

/ 21.10.2011

Charitatívny večierok Noc splnených prianí, ktorý sa uskutočnil 21.októbra v priestoroch hotela Double Tree by Hilton, už po 4-krát priniesol radosť do detských očí, tentokrát Monike Štrauchovej zo Spišskej Novej Vsi, ktorá sa narodila s rázštepom chrbtice a hydrocefalom.

Nadácia Amicita spolu s partnermi malej Monike splnili sen prostredníctvom špeciálneho vertikálneho rehabilitačného vozíka. Monika sa tak vďaka nemu môže postaviť na nohy a precvičovať svaly,ktoré inak nevyužíva.

Dar odovzdávali Vladimír Bradáč za nadáciu Amicitia, Mária Reháková- generálna riaditeľka vydavateľstva Starproduction a páni zo spoločnosti Otto Bock, ktorí stoja za montážou vozíka.

Emotívnym večerom nás sprevádzala Erika Barkolová spolu s Monikou, ktorá pred publikom vystupovala ako skúsená moderátorka a naplno si túto chviľu užívala. Hosťom bola americká multižánrová speváčka Gail Anderson sprevádzaná slovenskými hudobníkmi Milom Suchomelom, Lubošom Šrámekom, Štefanom Bartošom a Petrom Solarikom.

Stretli sme tu známe tváre zo slovenského šoubiznisu a podnikateľského prostredia. Nechýbali Silvia Nemčovičová- spoluorganizátorka večera, módna návrharka Jana Pištejová, Adriana Kmotríková, Eva Cifrová, Petra Palevičová a mnohí ďalší.

Naša vďaka patrí všetkým,ktorí nám pomáhajú plniť sny a tiež tým,ktorí s nami tento príjemný večer mohli stráviť.

 

Reportáž TA3 - http://www.ta3.com/clanok/2798/mury-neslobody-madonna-v-londyne.html (7:45)

 

Partneri